Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Christian M'Pumbu vs Richard Hale - kapitalny nokaut w 4. rundzie walki

Walki

rss

Christian M'Pumbu vs Richard Hale - kapitalny nokaut w 4. rundzie walki

2011.05.23//  J. Knop
Christian M’Pumbu zwyciężył w pojedynku z Richard’em Hale’m. Popularny „Tonton” pokonał rywala przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie walki. Do starcia doszło podczas gali „Bellator Fighting Championships 45”. Zakończenie potyczki przed czasem było niezwykle widowiskowe.
Pierwsze dwie rundy nie zapowiadały tak błyskawicznego zakończenia pojedynku. Dopiero trzecia odsłona starcia przyniosła zdecydowaną odmianę stylu walki obu zawodników. W czwartej minucie owej rundy M’Pumbu potraktował Hale'a piekielnie mocnym prawym sierpowym, po którym ten runął na deski niczym rażony piorunem.
MMA
MMA MMA
MMA

Amerykanin był całkowicie zamroczony przyjętym ciosem i nie był w stanie skutecznie się bronić. M’Pumbu wyczuł słabość przeciwnika i postanowił dokończyć dzieła w parterze. Francuz spuścił na głowę Hale'a lawinę ciosów młotkowych i sierpowych. Arbiter widząc obrót sytuacji podjął decyzję o przerwaniu walki i wskazał na zwycięstwo M'Pumbu.
MMA
MMA MMA
MMA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Christian M'Pumbu vs Richard Hale - kapitalny nokaut w 4. rundzie walki

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Christian M'Pumbu vs Richard Hale - kapitalny nokaut w 4. rundzie walki