Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Christian M'Pumbu vs Tim Carpenter - efektowny nokaut w 1. rundzie walki

Walki

rss

Christian M'Pumbu vs Tim Carpenter - efektowny nokaut w 1. rundzie walki

2011.04.28//  J. Knop
Christian M'Pumbu zwyciężył w pojedynku z Tim’em Carpenter’em. Popularny „Tonton” pokonał rywala przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie walki. Do starcia doszło podczas gali "Bellator Fighting Championships 42". Zakończenie potyczki przed wyznaczonym czasem było niezwykle efektowne.
M'Pumbu przejął inicjatywę już na początku walki i nie oddał jej już do końca. Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga zawodnik perfekcyjnie realizował założenia taktyczne, jaki obrał przed pojedynkiem. Już w pierwszej rundzie „Tonton” bezlitośnie wykorzystał błąd rywala i piekielnie mocno uderzył go w szczękę.
MMA
MMA MMA
MMA

Carpenter był całkowicie zamroczony tym, co się stało i nie miał szans na skuteczną obronę. Widząc słabość rywala M’Pumbu dokończył dzieła ciosem podbródkowym. Po takiej kombinacji Amerykanin runął na deski niczym rażony piorunem. „Tonton” zamierzał zaatakować jeszcze przeciwnika w parterze, ale czujny arbiter zapobiegł ciężkiemu nokautowi.
MMA
MMA MMA
MMA

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Christian M'Pumbu vs Tim Carpenter - efektowny nokaut w 1. rundzie walki

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Christian M'Pumbu vs Tim Carpenter - efektowny nokaut w 1. rundzie walki