Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Dan Henderson vs Rafael Cavalcante - "Hendo" znokautował "Feijao"

Walki

rss

Dan Henderson vs Rafael Cavalcante - "Hendo" znokautował "Feijao"

2011.03.06//  J. Knop
Dan Henderson zwyciężył w pojedynku z Rafael’em Cavalcante. Popularny „Hendo” pokonał Brazylijczyka przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie walki. Amerykanin wywalczył tym samym tytuł mistrzowski w kategorii półciężkiej. Do starcia doszło podczas gali Strikeforce: "Feijao vs. Henderson" w Columbus.
Henderson rozpoczął starcie dość spokojnie, lecz sposób w jaki pokonał przeciwnika był piorunujący. Amerykanin powalił „Feijao” na deski piekielnie mocnym ciosem, a kolejno w parterze dopełnił dzieła zniszczenia. Widząc niemoc Brazylijczyka arbiter był zmuszony do zakończenia walki przed czasem.
Dan Henderson
Dan Henderson Dan Henderson
Dan Henderson

Jestem niezwykle zadowolony z osiągniętego sukcesu. Włożyłem wiele pracy w przygotowania do pojedynku i zostałem za to nagrodzony. Czułem się fantastycznie, tak więc zdołałem wykorzystać doskonałą szansę na zdobycie mistrzostwa. Potrzebuję jeszcze kilku chwil, by oswoić się z ową myślą, gdyż nie jestem jeszcze tego wszystkiego w pełni świadomy” – powiedział Henderson.
Dan Henderson
Dan Henderson Dan Henderson
Dan Henderson

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dan Henderson vs Rafael Cavalcante - "Hendo" znokautował "Feijao"

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Dan Henderson vs Rafael Cavalcante - "Hendo" znokautował "Feijao"