Sporty ekstremalne   »   Aktualności   »   #ENERGYTAKEOVERWARSAW - bieg inny niż wszystkie

Aktualności

rss

#ENERGYTAKEOVERWARSAW - bieg inny niż wszystkie

2015.04.10//  P. Potocki
Już w sobotę w Warszawie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla ludzi lubiących bieganie i dobrą zabawę. Ponad 300 osób weźmie udział w grze miejskiej, która zakończy się energetyczną imprezą. Labirynty ulic, parki, zaułki i ścieżki miasta staną się areną dla biegaczy, którzy na wyznaczonych trasach pokonają tzw. boosty, wyzwalające moc i energię. Wystartują trzy drużyny, którymi pokierują ambasadorzy biegu – niebieską Agnieszka Szulim, żółtą Kasia Burzyńska, a różową Piotr Kędzierski. Zwieńczeniem wieczoru będzie energetyczne afterparty w Teatrze WARSawy, na którym zagrają Exboyfriends i Dj Invent.
The Energy Takeover Warsaw to gra dla osób, które kochają bieganie, lubią Warszawę, chcą poznać nowych ludzi i zabawić się do białego rana. „To jest superenergetyczna impreza, pozytywna, ze świetnymi ludźmi”, mówiła po zapisach Kasia Burzyńska. Biegacze będą eksplorować śródmieście Warszawy w blasku świateł latarni. Trzema drużynami pokierują Agnieszka Szulim, Kasia Burzyńska i Piotr Kędzierski, których wesprą profesjonalni trenerzy biegowi. Wśród nich jest Hubert Duklanowski, który nie może się doczekać, by wystartować razem ze swoją żółtą drużyną. „To impreza niewiarygodnie energetyczna i tę energię chcę z moimi biegaczami spożytkować na sportowo, biegowo, radośnie”.

Podczas samej gry miejskiej każdy z zespołów będzie reprezentował inne barwy i pracował w grupie na zwycięstwo całej drużyny. Liderzy będą dopingować uczestników na trasie biegu, a po nim bawić się razem podczas imprezy nakręconej przez Karolinę Gilon, Dj Inventa i Exboyfriends. Piotr Kędzierski twierdzi, że szykuje się wyjątkowe afterparty. „Po takim wysiłku fizycznym potrzebna jest odrobina relaksu, odprężenia, pozbycia się tych emocji, które towarzyszą rywalizacji sportowej. Myślę, że w naszym towarzystwie to się uda” – mówił podczas zapisów Piotrek.

Bieg – daj się ponieść energii

Zawodnicy są podzieleni na trzy zespoły:
1. Niebieski - Agnieszka Szulim – start Aleja Tomasza Hopfera
2. Różowy - Piotr Kędzierski – start Bulwar Flotylli Wiślanej
3. Żółty - Kasia Burzyńska – start Plac Grzybowski

Biegacze na trasie napotkają cztery punkty tzw. boosty, które dodadzą im energii.

Każdy z biegaczy będzie pracować na zwycięstwo swojej drużyny. Uczestnicy biegu po ukończeniu rywalizacji otrzymają limitowane koszulki #energytakeoverWarsaw oraz specjalny pakiet niespodziankę!

Każdy uczestnik przed biegiem może pozostawić swoje rzeczy w depozycie. Odbiór rzeczy nastąpi na mecie. Jeśli przyjeżdża samochodem, rekomendowane jest pozostawienie go w okolicy afterparty czyli w obrębie Nowego Miasta.

Afterparty – niech moc będzie z Tobą

Tego jedynego wieczoru Teatr WARSawy (Rynek Nowego Miasta 5) zmieni się w miejsce imprezowe. Wejście na afterparty rozpocznie się o 21:30. Biegnący w ramach rejestracji będą mogli korzystać z baru do wyczerpania zapasów! Na wszystkich uczestników afterparty będzie czekał welcome drink. Zabawa potrwa do białego rana.

Muzyka wypełni monumentalne wnętrza wyjątkowego teatru, a uczestnicy biegu będą mieli niecodzienną szansę przeżyć jedną z najbardziej energetycznych imprez w tym mieście rozkręconą przez Exboyfriends i Dj Inventa.

Jeśli chcesz wziąć udział w afterparty, prześlij swoje imię i nazwisko drogą mailową pod adres biuro@energytakeoverwarsaw.com . Przy wejściu, będzie czekać lista i według niej wszystkie zgłoszone osoby będą mogły bawić się razem z nami!

Plan imprezy 11 kwietnia:

20:30 – Zbiórka biegaczy w trzech punktach startu
21:00 – Start biegu z trzech punktów w Warszawie
21:30 – Afterparty w Teatrze WARSawy
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
#ENERGYTAKEOVERWARSAW - bieg inny niż wszystkie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Aktualności   »   #ENERGYTAKEOVERWARSAW - bieg inny niż wszystkie