Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch - "Butterbean" pragnie rewanżu z Pudzianowskim

Walki

rss

Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch - "Butterbean" pragnie rewanżu z Pudzianowskim

2011.05.14//  J. Knop
Już niebawem Mariusz Pudzianowski stanie w szranki z James’em Thompson’em. Walka odbędzie się 21 maja, lecz już teraz w kolejce do popularnego „Pudziana” ustawiają się przyszli rywale. Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że możliwy jest rewanż Polaka z Tim’em Sylvią. Ostatnio jednak chęć ponownego spotkania z „Dominatorem” wyraził Eric "Butterbean" Esch.
Amerykanin sądzi, że Pudzianowski pokona Thompson’a, a w późniejszym czasie stanie z nim do walki. Przypomnijmy, że „Dominator” błyskawicznie rozprawił się z „Butterbean’em” w czasie gali KSW 14. Polak potrzebował wtedy zaledwie siedemdziesięciu pięciu sekund, by zmusić rywala do poddania walki.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Wierzę w Mariusza i mam nadzieję, że wygra walkę z Thompson’em. Jestem rozczarowany porażką z Pudzianowskim. Pragnę rewanżu i sądzę, że nasze kolejne spotkanie potoczy się zupełnie inaczej. Przyjadę do Polski, by po raz kolejny udowodnić swoją najwyższą formę” – powiedział Esch.

„Butterbean” udzielił już kilku rad polskiemu wojownikowi. Przypomnijmy, że Esch spotkał się z „Thompson’em” w czasie gali „Cage Rage 20 - Born 2 Fight „, która odbyła się w 2007 roku. „Kolos” musiał wtedy uznać wyższość Amerykanina. Esch znokautował Thompson’a już w pierwszej rundzie starcia.
Eric Esch
Eric Esch Eric Esch
Eric Esch

Pudzianowskiego czeka trudna przeprawa, lecz musi się do niej dobrze przygotować. Szlifowanie formy jest w tym momencie sprawą priorytetową. Thompson jest doświadczony, ale to jeszcze niczego nie przesądza. Mariusz powinien być przed tym pojedynkiem maksymalnie skoncentrowany. To pozwoli mu z zimną krwią wykorzystywać błędy Anglika” – dodał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch - "Butterbean" pragnie rewanżu z Pudzianowskim

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch - "Butterbean" pragnie rewanżu z Pudzianowskim