Ziemia

Peetu Piiroinen wygrał Air&Style w Innsbrucku

2012.02.09//  P. Rączka
W Innsbrucku zakończył się Air&Style - czyli największe zawody snowboardowe na świecie. Po raz kolejny zawodnicy oraz organizatorzy sprawili, że kibice mogli oglądać prawdzie show. W finale zwyciężył Peetu Piiroinen (FIN) za co otrzymał tzw. "Pierścień Chwały", drugie miejsce zajął Sepper Smith (BEL), a trzeci był Niklas Mattsson (SWE). 20 zawodników rywalizowało w systemie head-to-head, oddając po trzy skoki, a sędziowie oceniali ich pod kątem trudności technicznej, długości i wysokości lotu, a także poprawności lądowania.
Zawody na żywo oglądało 13 000 tysięcy kibiców. Była to 18 edycja Air&Style, a już przed startem zapowiadano, że wszechstronność będzie bardziej doceniania niż w poprzednich latach.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights