Walki

Fabio Maldonado rywalem wielkiego Fedora Emelianenko

2016.04.17//  P. Rączka
Niemal pięć lat Fabio Maldonado (22-9) walczył dla największej federacji MMA na świecie, ale w ostatnim czasie zrezygnowało z jego usług. Bilans jedenastu walk, z czego tylko pięć zwycięskich, to zbyt mało dla UFC, aby trzymać w swoich szeregach takiego zawodnika. Dla Brazylijczyka taka sytuacja poniekąd okazała się korzystna, bowiem będzie miał on szansę zmierzyć się z legendarnym Fedorem Emelianenko już 17 czerwca w St. Petersburgu w walce wieczoru na gali Fight Nights przy współpracy z RIZIN FF. 36-latek przegrał swoje dwa ostatnie - z Coreyem Andersonem oraz Quintonem Jacksonem.
''Ostatni Cesar'' powrócił do czynnych startów po ponad trzyletniej przerwie, w grudniu 2015, na sylwestrowej gali RIZIN FF – Iza no Mai, gdzie szybko uporał się Jaideepem Singhem (2-1) zasypując go ciosami w zaledwie 3 minuty.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights