Walki

Fedor Emelianenko pokonał Jaideepa Singha na gali Rizin FF

2015.12.31//  P. Rączka
Fedor Emelianenko zgodnie z przewidywaniami nie miał żadnych problemów z pokonaniem Singha Jaideepa. Legendarny Rosjanin rozprawił się z rywalem w zaledwie trzy minuty. Po tym jak zdobył przewagę w parterze, zasypał przeciwnika ciosami, a sędzia widząc brak obronu u rosłego rywala, przerwał walkę. ''Ostatni Car'' w swoim powrocie pokazał, że wciąż pamięta jak się walczy. Szkoda tylko, że przeciwnik był z niższej półki.
Pojedynek odbył się na debiutującej gali Rizin FF. Federacja ta jest odpowiednikiem legendarnego Pride, które zapoczątkowało światowe MMA.

Walka wieczoru:
Fedor Emelianenko pok. Singh Jaideepa przez TKO (uderzenia w parterze), 3:02, runda 1.

Finał World Grand Prix wagi ciężkiej:
Muhammed Lawal pok. Jiri Prochazke przez KO (prawy bezpośredni), 5:09, runda 1.

Kron Gracie pok. Asena Yamamoto przez poddanie (trójkąt nogami), 4:58, runda 1.
Andy Souwer pok. Yuichiro Nagashima przez KO (uderzenie), 5:28, runda 1.
Kaido „Baruto” Hoovelson pok. Petera Aertsa przez jednogłośną decyzję.
Bob Sapp pok. Chada „Akebobo” Rowana* przez jednogłośną decyzję.

Gabi Garcia pok. Seini „Lei’d Tapa” Draughn przez TKO (backfist i uderzenia w parterze), 2:36, runda 1.
Takeru pok. Yang Minga** przez TKO (uderzenia), 3:00, runda 2.
Soo Chul Kim vs. Maike Linharesa Galvao Amorima przez jednogłośną decyzję.
Brennan Ward pok. Kena Hasegawe przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:52, runda 2.

Półfinał World Grand Prix wagi ciężkiej:
Jiri Prochazka pok. Vadima Nemkova przez TKO (niezdolność do walki), 10:00, runda 1.

Muhammed Lawal pok. Teodorasa Aukstuolisa przez jednogłośną decyzję.

Rena Kubota pok. Jleane Valentino przez poddanie (latająca balacha), 3:31, runda 2.