Walki

Joanna Jędrzejczyk pokonała Claudię Gadelhę

2016.07.09//  P. Rączka
Joanna Jędrzejczyk pokonała przez jednogłośną decyzję sędziów (48-46, 48-45, 48-46) Claudię Gadelhę w rewanżowej walce o mistrzowski pas UFC wagi słomkowej. Była to dwunasta walka w karierze naszej zawodniczki i dwunaste zwycięstwo. Brazylijka z kolei ma na swoim koncie aktualnie trzynaście zwycięstw i dwie porażki - obie z Polką. Pretendentka lepiej rozpoczęła ten pojedynek. Była bardziej aktywna, zadawała więcej ciosów i dość łatwo przenosiła walkę do parteru.
Pierwsza walka
Od trzeciej rundy nasza mistrzyni przejęła jednak dominację. Polka wykazała się niezwykłą wytrzymałością i rozkręcała się z minuty na minutę. Gdyby nie wysoka odporność rywalki na ciosy, starcie zakończyłoby się znacznie wcześniej. Jędrzejczyk mocno obijała Gadelhę w stójce.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights