Sporty ekstremalne   »   Walki   »   KSW 15: Marcin Różalski nie zawalczy z Pawłem Słowińskim

Walki

rss

KSW 15: Marcin Różalski nie zawalczy z Pawłem Słowińskim

2011.02.09//  J. Knop
Marcin Różalski miał w swoim najbliższym pojedynku zmierzyć się z Pawłem Słowińskim. Walka jednak nie zostanie zorganizowana. Do starcia miało dojść podczas gali KSW 15, która odbędzie się 19 marca 2011 roku. Miejscem zmagań zawodników będzie hala Torwaru w Warszawie.
Paweł Słowiński zrezygnował z udziału w rywalizacji z powodu wyjazdu do Australii. Popularny „Żądło” poinformował, iż musi wypełnić wcześniejsze zobowiązania i nie będzie zdolny do udziału w marcowej gali KSW. Nie znamy jednak dokładniejszych szczegółów owej decyzji.
Paweł Słowiński Paweł Słowiński
Paweł Słowiński Paweł Słowiński
Paweł Słowiński Paweł Słowiński

Słowiński ogromnie mnie rozczarował. Nie sądziłem, że wycofa się z udziału w gali, gdyż wcześniej nic na to nie wskazywało. Słowiński nie mówił o wyjeździe, a powinien to zrobić przed podpisaniem kontraktu. Cała sprawa wyglądałaby wtedy nieco lepiej. Tak czy inaczej musimy rozpocząć poszukiwania innego zawodnika” – obwieścił współwłaściciel KSW - Martin Lewandowski.
Marcin Różalski Marcin Różalski
Marcin Różalski Marcin Różalski
Marcin Różalski Marcin Różalski

Marcin Różalski nie ma najmniejszego zamiaru wycofywać się z rywalizacji. Dla popularnego „Różala” marcowy występ będzie pierwszym starciem w formule MMA. Trzydziestodwulatek jest jednym z najlepszych polskich zawodników w kick-boxing’u. W swojej karierze zdołał dwukrotnie zdobyć tytuł mistrzowski organizacji WKA. Teraz „Różal” czeka na ogłoszenie nazwiska nowego rywala.

Już niebawem przedstawimy Różalskiemu nazwisko jego przeciwnika. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż włożył on wiele pracy w treningi i nie chcemy, by zmarnował poświęcony czas. To świetny zawodnik i możemy być pewni, iż zapewni nam jeszcze wiele emocji. Nie ma wątpliwości co to tego, iż walka z udziałem Marcina Różalskiego na pewno się odbędzie” – powiedział Maciej Kawulski.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
KSW 15: Marcin Różalski nie zawalczy z Pawłem Słowińskim

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...


Do góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   KSW 15: Marcin Różalski nie zawalczy z Pawłem Słowińskim