Ziemia

Kolarstwo górskie: Włoszczowska ósma w Pietermaritzburgu

2011.04.23//  J. Knop
Chinka - Chengyuan Ren zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata, które odbywały się w Pietermaritzburgu. Drugie miejsce zajęła Francuzka - Julie Bresset, a trzecia była Rosjanka - Irina Kalentiewa. Maja Włoszczowska uplasowała się ostatecznie na ósmej pozycji. Były to pierwsze pucharowe zmagania w obecnym sezonie.
Maja Włoszczowska
Maja Włoszczowska Maja Włoszczowska

Chinka zaliczyła świetny występ i pokonała wyznaczoną trasę w czasie 1:32.36. Bresset przekroczyła linię mety ze stratą 1.06. Kalentiewa zaś, zaliczyła 2.18 straty. Włoszczowska straciła do zwyciężczyni aż 5.26.

W zmaganiach w Pietermaritzburgu udział brały również inne polskie zawodniczki - Anna Szafraniec i Magdalena Sadłecka, które zajęły odpowiednio 22. i 34. miejsce.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights