Woda

Londyn 2012: Przemysław Miarczyński zdobył brązowy medal w klasie RS:X

2012.08.07//  P. Rączka
Przemysław Miarczyński wywalczył brązowy medal w żeglarskiej klasie RS:X podczas igrzysk olimpijskich w Londynie. W wyścigu finałowym Polak zajął czwarte miejsce, a jego rywal w walce o krążek - Toni Wilhelm był dopiero dziewiąty. Złoty krążek zdobył Holender Dorian van Rijsselberge, który prezentował się na tyle dobrze, że miał tytuł mistrza olimpijskiego zapewniony już przed startem. Srebrny medal powędrował na szyję Brytyjczyka Nicka Dempseya.

W wyścigu medalowym popłynęło dziesięciu najlepszych żeglarzy, a zdobyte punkty były mnożone razy dwa. Miarczyński od początku płynął dobrze, plasując się cały czas na czwartym miejscu.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights