Walki

MMA: Khalidov i Materla wśród najlepszych "średnich" wszech czasów

2013.07.21//  P. Rączka
Mamed Chalidow i Michał Materla znaleźli się w popularnym rankingu FightMatrix wśród najlepszych w historii zawodników MMA wagi średniej. Pierwszy z nich został sklasyfikowany na 10. miejscu w swojej wadze wśród aktywnych zawodników. Z kolei posiadacz mistrzowskiego pasa KSW zajął w tym zestawieniu 20. miejsce. Jeśli chodzi natomiast o klasyfikację wszech czasów to Czeczen z polskim obywatelstwem jest na 25. miejscu.
Pierwsze miejsce w zestawieniu zajmuje zwycięża legenda MMA - Anderson Silva, który na początku lipca przegrał z Amerykaninem Chrisem Weidmanem. Khalidow swoją ostatnią walkę stoczył w czerwcu na KSW 23, pokonując przed czasem Melvina Manhoefa

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights