Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia - "Pudzian" zrewanżuje się "The Maine-iac'owi"?

Walki

rss

Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia - "Pudzian" zrewanżuje się "The Maine-iac'owi"?

2011.05.08//  J. Knop
Mariusz Pudzianowski w swoim najbliższym pojedynku zmierzy się z Anglikiem - James’em Thompson’em. Walka odbędzie się podczas gali KSW 16, która odbędzie się 21 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie. Nie milkną jednak spekulacje dotyczące kolejnego rywala popularnego „Pudziana”.
Ostatnimi czasy często poruszany jest temat rewanżowego pojedynku Pudzianowskiego z Tim’em Sylvią. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie obu zawodników było dość jednostronnym widowiskiem. Popularny „The Maine-iac” uzyskał inicjatywę na początku walki i nie oddał jej już do końca. Polak nie miał zbyt wiele do powiedzenia przy doświadczonym rywalu i tym samym został zmuszony do poddania potyczki.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Owe starcie obnażyło ogromne braki w technice i przygotowaniu kondycyjnym polskiego wojownika. „Dominator” przyznaje, że od tamtej chwili poświęcił wiele czasu na treningi i jego umiejętności stoją już na zdecydowanie wyższym poziomie. Nie ma więc najmniejszych wątpliwości, iż Pudzianowski z ogromną chęcią stanie do rewanżu z Sylvią. Zwłaszcza, że włodarze KSW są skłonni podjąć się organizacji tego typu zawodów.
Tim Sylvia
Tim Sylvia Tim Sylvia
Tim Sylvia

„Rewanżowe spotkanie Pudzianowskiego z Sylvią jest możliwe. Od dłuższego czasu nosimy się z myślą o zorganizowaniu takiej walki. Z pewnością byłby to ciekawy pojedynek, który zainteresuje wielu kibiców. Dzisiaj Sylwia prezentuje się o wiele słabiej niż wcześniej, lecz w dalszym ciągu jest niezwykle groźny. Sądzę, iż musimy jeszcze trochę poczekać aż Mariusz wyszlifuje optymalną formę. Wtedy na pewno dojdzie do wielkiego rewanżu” – obwieścił Maciej Kawulski.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia - "Pudzian" zrewanżuje się "The Maine-iac'owi"?
 / 
Komentarze do: Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia...
Gajowy pisze:

Niech na poczatku wygra z tym Thompson?em, bo jak narazie leje tylko kelnerow.

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia - "Pudzian" zrewanżuje się "The Maine-iac'owi"?