Woda

Mistrzostwo Świata klasy Star dla Brytyjczyków

2010.01.25//  S. Kozak
Brytyjczycy – Iain Percy i Andrew Simpson – wygrali Mistrzostwa Świata 2010 klasy Star, rozgrywane w Rio de Janeiro. Drudzy na podium byli Szwajcarzy – Flavio Marazzim i Enrico de Maria, a za nimi Brazylijczycy – Torben Grael i Marcelo Ferreira.

Brytyjczycy w ostatnim wyścigu zajęli dopiero 18. miejsce, ale przewaga jaką wywalczyli wcześniej wystarczyła im na zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej.
Mistrzostwa Świata klasy Star 2010 MŚ klasy Star 2010

Ostatni wyścig był rywalizacją dziesięciu załóg. Wygrała go amerykańska para: Mark Mendelblatt i John von Schwarz. To nie pomogło im w wywalczeniu dobrego miejsca, bo ostatecznie byli dopiero 22.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights