Powietrze

Sukces polskiej spadochroniarki w Austrii

2010.08.25//  S. Kozak
Polka, Agnieszka Wiesner, ostatnio dobrze spisuje się na zawodach Spadochronowego Pucharu Świata. W tym miesiącu już dwukrotnie zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji kobiet, w rywalizacji na celność lądowania. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Wiesner sukces odniosła na zawodach w Austrii (20-22 sierpnia) i we Włoszech (6-8 sierpnia). Na tych ostatnich wystartowało 27 pań, wśród których najlepszy wynik uzyskała Niemka Claudia Lutz, a drugi stopień podium zajęła Rosjanka Irina Turavina.
Spadochroniarstwo Agnieszka Wiesner...
Spadochroniarstwo ...zdobyła brązowy medal...
Spadochroniarstwo ...w zawodach Pucharu Świata

Pozostałe reprezentantki Polski również spisały się nieźle. Bogna Bielecka wywalczyła 5. pozycję, a Irena Paczek-Krawczak – 14.