Sporty ekstremalne   »   Powietrze   »   Zderzenie samolotów wypełnionych spadochroniarzami

Powietrze

rss

Zderzenie samolotów wypełnionych spadochroniarzami

2013.11.05//  P. Rączka
W amerykańskim stanie Wisconsin doszło do zderzenia dwóch samolotów ze skoczkami spadochronowymi. Na pokładzie samolotu-lidera było trzech skoczków i jeden instruktor, natomiast drugiej maszynie, było pięciu spadochroniarzy. Gdy osoby przygotowywały się do oddania skoku, drugi samolot niespodziewanie wleciał nad lidera, po czym opadł na maszynę, niszcząc ją. - Powstała kula ognia, a skrzydła oddzieliły się od kadłuba - relacjonuje Mike Robinson, który był na pokładzie.
Skoczkowie opuścili rozpadający się samolot na wysokości około 6 000 metrów. Pilotowi maszyny udało się katapultować. Jeśli chodzi o drugą maszynę spadochroniarze, którzy byli już gotowi do skoku, siła zderzenia wyrzuciła w powietrze, a pozostała trójka musiała szybko przygotować spadochrony i opuścić płonącą maszynę.
Zderzenie dwóch samolotów wypełnionych spadochroniarzami
Zderzenie dwóch samolotów wypełnionych spadochroniarzami
Zderzenie dwóch samolotów wypełnionych spadochroniarzami

- Rozglądaliśmy się i widzieliśmy, że odpadło skrzydło. Paliło się, a obok nas spadało mnóstwo elementów samolotu, którym dopiero co lecieliśmy. Spadaliśmy szybciej, więc martwiliśmy się głównie o to, by jak najszybciej opuścić teren katastrofy - relacjonuje jeden z uczestników katastrofy. Na szczęście wszyscy przeżyli, a drugi pilot zdołał szczęśliwie wylądować.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Zderzenie samolotów wypełnionych spadochroniarzami

Facebook

Bellator    Jan Błachowicz    Joanna Jędrzejczyk    Jon Jones    KSW    MMA    Mamed Khalidov    Mariusz Pudzianowski    Mieszane Sztuki Walki    Powietrze    Ronda Rousey    Rower    Snowboard    UFC    Walki    Woda    Wspinaczka    Zawodnicy MMA    Ziemia    Żeglarstwo   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Powietrze   »   Zderzenie samolotów wypełnionych spadochroniarzami