Ziemia

Karting: Mateusz Rzucidło na podium w Mistrzostwach Świata U18

2010.09.10//  J. Knop
Na obiekcie Motorland Aragon w Hiszpanii odbyła się druga runda Mistrzostw Świata U18 i Kartingowej Akademii CIK-FIA. W grupie 85 zawodników znalazło się dwóch polskich kartingowców.

Mateusz Rzucidło z powodu kolizji nie zdołał zakwalifikować się do finału grupy A. Jednak świetnie pojechał w finale grupy B i zdołał zająć drugie miejsce na podium. Bartłomiej Mirecki zaś, startował w CIK FIA Karting Academy Trophy. Zawodnik zajął dwudzieste pierwsze miejsce w jeździe na czas. Podczas pierwszego finału zajął miejsce 24, a drugi finał ukończył na pozycji 18.