Woda

ME w windsurfingu zimowym: 8 polskich medali

2010.03.24//  S. Kozak
Od 18 do 20 marca w Finlandii sportowcy walczyli w Mistrzostwach Europy w windsurfingu lodowym. Na iceboardach piątka reprezentantów Polski spisała się bardzo dobrze i do kraju wróciła z ośmioma medalami.

Panie wywalczyły po dwa medale. Hanna Zembrzuska dostała dwa srebrne krążki – za rywalizację seniorów i w slalomie. W tych samych kategoriach Natalia Kacprzyk zdobyła dwa brązowe odznaczenia.
Icesurfing Icesurfing

W juniorach reprezentował nas Błażej Błażowski i zajął najwyższe miejsce na podium. O stopień niżej musiał stanąć po zakończeniu rywalizacji seniorów, w której złoto przypadło Jakubowi Skorupskiemu, a brąz Janowi Handke.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights