Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Pudzianowski vs. Butterbean - Pudzian znowu dominuje

Walki

rss

Pudzianowski vs. Butterbean - Pudzian znowu dominuje

2010.09.18//  J. Knop
Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Eric’iem Esch’em od dłuższego czasu budził ogromne emocje. Zastanawiano się, czy popularny „Pudzian” zdoła poradzić sobie z bardziej doświadczonym rywalem. Polak informował, że zainwestował mnóstwo czasu i sił w poprawę swojej kondycji i techniki. Amerykanin zaś, wciąż ogłaszał, że zwycięży bez najmniejszego problemu.
Potyczka słowna między zawodnikami trwała praktycznie bez ustanku. Wiadomym było, iż z walki zwycięsko wyjdzie ten, kto poradzi sobie z własną psychiką. Przypomnijmy, że podczas ważenia Amerykanin „pokonał” Pudzianowskiego. „Butterbean” wniósł na wagę ponad 200 kilogramów, a Polak zaledwie 118. Dodatkowo wielu ludzi związanych z MMA obstawiało porażkę Pudzianowskiego.
          Saleta vs. Najman - walka MMA podczas KSW 14
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Eric Esch Eric Esch
Eric Esch Eric Esch

Pierwszy w ringu pojawił się Eric „Butterbean” Esch. Amerykanin mimo wcześniejszej nonszalancji był wyraźnie skupiony. Kolejno na ring wstąpił Mariusz Pudzianowski. Polak przywitał się z publicznością, a ta odpowiedziała burzą oklasków.

Walka rozpoczęła się od wymiany ciosów w stójce. Następnie Pudzianowski momentalnie sprowadził rywala do parteru i okładał go serią uderzeń młotkowych. „Butterbean” mógł tylko się bronić. W końcu walka została przerwana przez sędziego. Pojedynek zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem Mariusza Pudzianowskiego.
Eric Esch Eric Esch
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski

W walce wieczoru oglądaliśmy wspaniały pokaz umiejętności Mariusza Pudzianowskiego. Polak nie dał szans Amerykaninowi i tym samym udowodnił, że „nie bije jak baba”. A to wcześniej zarzucał mu „Butterbean”.

"Jest to zasługa moich trenerów. Dziękuję im z góry za fajne przygotowania. Tak jak widzicie, krokami małymi idę do góry. 80 kg różnicy to sporo, ale tutaj nie wygrywa przede wszsytkim waga. Tydzień wolnego i wracam na salę. Nikt nie wie gdzie jest szczyt, najważniejsze są treningi. Przez tyle lat dopingowaliście mnie. Dziękuję wam z całego serca" - powiedział "Pudzian" po walce.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pudzianowski vs. Butterbean - Pudzian znowu dominuje
 / 
Komentarze do: Pudzianowski vs. Butterbean - Pudzian...
rocco pisze:

Prosze nie podawac nieprawdziwych informacji , bo to nie sędzia przerwal walke tylko butterbean odklepal i sie poddal dopiero wtedy sędzia przerwal

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Pudzianowski vs. Butterbean - Pudzian znowu dominuje