Ziemia

Sebastian Krywult na prowadzeniu w Mistrzostwach Europy Enduro

2016.03.29//  P. Rączka
Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Sebastian Krywult na Mistrzostwach Europy Enduro. Polak w miejscowości Brioude we Francji zwyciężył w klasie Weteran podczas III i IV rundy. Tym samym nasz zawodnik wygrał klasyfikację weteranów i objął prowadzenie w swojej klasie po dwóch rundach Mistrzostw Europy. Z dobrej strony zaprezentowali się również inni nasi rodacy - Robert Frydrych zajął 12. miejsce, a Jarosław Kargul był 21.
Do rozegrania zostały jeszcze dwie dwudniowe rundy Mistrzostw Europy, 30 i 31 lipca na Łotwie oraz 28 i 29 października w Holandii.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights