Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski zarobi krocie za udział w gali KSW 16

Walki

rss

Mariusz Pudzianowski zarobi krocie za udział w gali KSW 16

2011.03.02//  J. Knop
Nie od dzisiaj wiadomo, iż współpraca z federacją KSW jest niezwykle opłacalna. Ostatnio dobitnie przekonał się o tym Mariusz Pudzianowski. Popularny „Dominator” podpisał z ową organizacją nową umowę, która opiewa na kwotę 350 tysięcy złotych. Popisy pięciokrotnego Mistrza Świata Strongmanów będziemy mogli śledzić podczas majowej gali KSW 16, która zostanie zorganizowana w trójmiejskiej Ergo Arenie.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Włodarze federacji zakończyli poszukiwania rywala dla Pudzianowskiego, lecz na razie nie mają zamiaru przedwcześnie odkrywać kart. Polakowi przyjdzie walczyć z zawodnikiem o dużo większym doświadczeniu i renomie w światku mieszanych sztuk walki. Możemy więc spodziewać się niezwykle emocjonującego starcia.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Znaleźliśmy już przeciwnika dla Mariusza Pudzianowskiego. Jego nazwisko zdradzimy w czasie oficjalnej konferencji prasowej. Mogę obwieścić, iż jest to zawodnik o wspaniałych umiejętnościach i ogromnym doświadczeniu w pojedynkach. To prawdziwy wojownik" - ogłosił Maciej Kawulski – jeden z właścicieli KSW.

„Pudzian” będzie miał do czynienia ze znanym człowiekiem, który walczył pod banderą największych organizacji. Jego starcia cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem fanów i mediów. Więcej informacji udzielimy w przeciągu najbliższych kilku tygodni
” – dodał

Już 19 marca będziemy mogli śledzić rywalizację najlepszych zawodników podczas gali KSW 15. W zmaganiach udział wezmą m.in. Mamed Khalidov, Antoni Chmielewski, Krzysztof Kułak i Łukasz Jurkowski. Nie ma wątpliwości, iż czeka nas niezwykle interesujący wieczór.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlightsWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mariusz Pudzianowski zarobi krocie za udział w gali KSW 16

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Sporty ekstremalne   »   Walki   »   Mariusz Pudzianowski zarobi krocie za udział w gali KSW 16